تبلیغات
* - بیوگرافی استاد حسن کوه کمری

بیوگرافی استاد حسن کوه کمری

21 بهمن 90 23:04

نویسنده : حسین
ارسال شده در: بیوگرافی استاد کوه کمری ،

استاد حسن كوه كمری

متولد 1338،بالغ بر30 سال است كه در عرصه هنرهای رزمی فعالیت دارند.ایشان در دوران نوجوانی خود تحت تعلیم برادر بزرگتر خویش قرار داشتند برادر بزرگتر استاد دوست و هم دانشگاهی بروسلی فقید در دانشگاه بودند و هم، هنرجوی جیت کاندوی بروسلی. پس از فوت بروسلی استاد کوه کمری توسط یکی از استادان تعلیم دیده ی بروسلی مراحل بالاتر آموزش جیت کاندو را گذراندند و نهایتا موفق به دریافت مدرک خویش از ایشان شدند و جهت تدریس جیت كان دو از چندین كشور دعوتنامه دریافت نمودند.

 

مطلب ادامه دارد 

در سال 1997 میلادی از ایشان دعوت به عمل آمد كه در دانشگاه جیت كان دو آلبرتا در كانادا مشغول تدریس شوند. همچنین از كره جنوبی دعوتنامه ای برای راه اندازی سبك جیت كان دو دریافت كردند كه هنوز هم به صورت اوپن در اختیار استاد می باشد. بعدها جهت تكمیل داشته های خود به خارج از كشور سفر كردند و چندین سال را به تحقیق و بررسی در مورد جیت كان دو در آسیا و اروپا سپری نمودند. به مدت 3سال در شهرهای مختلف اروپایی به شناساندن سبك جیت كان دو پرداختند و در یك دوره مسابقات قهرمانی کونگ فوی اروپا شركت كرده و مدال طلای این دوره از مسابقات را كسب نمودند.

ایشان در سال 1360 این سبك را در تهران شروع به تدریس كردند و توانستند به عنوان بنیانگذار جیت کان دو در ایران، سبك جیت كان دو را به صورت رسمی زیر نظر فدراسیون ورزشهای رزمی درآورند.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بیوگرافی استاد میر حسن کوه کمری ، معرفی استاد کوه کمری ، بیوگرافی استاد کوه کمره ای ، بیوگرافی استاد حسین کوه کمری ،
آخرین ویرایش: 12 اسفند 90 13:27____________Alireza Rezae 2012